Orchard House

Islamabad, Pakistan
House 52 B/ 1, Nazim Udding Road, Near, Islamabad
With a stay at Orchard House in Islamabad (Blue Area), you'll be within a 10-minute drive of Supreme Court of Pakistan and Centaurus Mall. This vacation home is 2.6 mi (4.2 km) from Majlis-e-Shoora and 2.6 mi (4.2 km) from Aiwan-e-Sadr.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!