Kulsoom Hotel

Islamabad, Pakistan
35 I&T Centre Peshawer More, G9/4, Islamabad
In a rare, quiet spot in Islamabad, a short distance away from the airport, this majestic hotel reaffirms the understated grandeur and ethos of warm hospitality of the capital city. Kulsoom Hotel Islamabad brings you quality services which will make your stay comfortable yet affordable. In-house amenities include: a lobby, and CCTV security. The room types are: master, twin, and triple.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!