LeRoyal

Islamabad, Pakistan
house 2 street 57 F-8/4, Islamabad
Le Royal in Islamabad features 3-star accommodation with a garden. The property is located 400 metres from The Centaurus Mall, 2.5 km from Shah Faisal Mosque and 2.6 km from Pakistan Monument. The accommodation offers a 24-hour front desk and a business centre for guests. At the hotel, each room is equipped with a desk and a flat-screen TV. Each room has air conditioning, and some rooms at Le Royal have a terrace. All units include a wardrobe. A continental breakfast is served every morning at the property. Pakistan Monument Museum is 2.7 km from the accommodation.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!