Royan Hotel Hagia Sophia Istanbul, a member of Radisson Individuals

Royan Hotel Hagia Sophia Istanbul, a member of Radisson Individuals

Istanbul, Turkey
Cankurtaran Mah.Yeni Sarachane Sok. No. 18 Fatih, Fatih, 34122 Istanbul, Turkey, Istanbul, Turkey
Want to take a rest and explore the city? Hotel «Royan Hotel Hagia Sophia Istanbul, A Member Of Radisson Individuals» is located in Istanbul. This hotel is located in walking distance from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Blue Mosque, Hagia Sophia and Basilica Cistern.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!