A'jia

Istanbul, Turkey
AHMET RASIM PASA YALISI, CUBUKLU CAD. 27, ISTANBUL, TURKEY
The hotel enjoys a stunning location on the Asian shores of the Bosphorus in the Kanlica district of Istanbul. A number of sightseeing attractions are within the area of the hotel such as Sultanahmet, home to Topkapi Palace. St Sophia and many other must-see attractions during a stay in the city ...

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!