Grand Abi̇mo Hotel

Istanbul, Turkey
Profesör Muammer Aksoy Caddesi, 16
This charming hotel is located in Istanbul West Side. The establishment features a total of 49 units. This property was refurbished in 2023. Grand Abi̇mo Hotel includes Wi-Fi internet connection in all public areas and bedrooms. Grand Abi̇mo Hotel provides 24-hour reception. Unfortunately, there are no units where those who stay at this establishment can ask for a cot for the little ones. Everyone staying at this accommodation arriving by car may leave their vehicle at its parking spaces. Visitors can make use of the airport transfer service. Some services of Grand Abi̇mo Hotel may be payable.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!