Celal Aga Konagı

Istanbul, Turkey
Kemalpasa Mah. Sehzadebasi Cad., Istanbul
A stay at Celal Aga Konagı places you in the heart of Istanbul, a 5-minute drive from Grand Bazaar and 8 minutes from Spice Bazaar. This spa hotel is 1.6 mi (2.5 km) from Blue Mosque and 1.6 mi (2.7 km) from Hagia Sophia.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!