Park Inn By Radisson Istanbul Ataturk Airport

Park Inn By Radisson Istanbul Ataturk Airport

Istanbul, Turkey
Halkali Merkez Mah Fatih Caddesi No. 99, Istanbul
Located in Istanbul (Kucukcekmece), Park Inn By Radisson Istanbul Ataturk Airport is within a 10-minute drive of 212 Istanbul Power Outlet and Mall of Istanbul. This 5-star hotel is 5.1 mi (8.2 km) from Sinan Erdem Dome and 6.3 mi (10.2 km) from Ataturk Olympic Stadium.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!