Bakirkoy Tashan Business And Airport

Bakirkoy Tashan Business And Airport

Istanbul, Turkey
SAKIZAGACI MAHALLESI, TASHAN CADDESI 57, BAKIRKOY, ISTANBUL, TR
од
EUR6583EUR
2 возрасни
Want to save money while travelling? It’s easy! Hotel «Bakirkoy Tashan Business & Airport Hotel» is located in Istanbul. This hotel is located in 8 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Bakırköy—İncirli, Grand Bazaar and Blue Mosque.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30