Bh Conference & Airport Hotel, Istanbul

Bh Conference & Airport Hotel, Istanbul

Istanbul, Turkey
E-5 Karayolu (yanyol) No: 20, Istanbul
With a stay at Radisson Blu Conference & Airport Hotel, Istanbul in Istanbul (Kucukcekmece), you'll be within a 15-minute drive of Mall of Istanbul and Istanbul Aydın University. This 5-star hotel is 11.3 mi (18.1 km) from Grand Bazaar and 10.7 mi (17.2 km) from Eyup Sultan Mosque.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!