Airport Inci
Apartment

Istanbul, Turkey
Gültepe Mah.Gültepe Yanyol Sok.No:3, Küçükçekmece, Istanbul, Tr, Kucukcekmece
A great place to have a rest after an exciting day! Hotel «Istanbul Fair Hotel» is located in Kucukcekmece. This hotel is located minutes away from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Atatürk Havalimanı, Grand Bazaar and Spice Bazaar.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!