All Seasons Hotel Istanbul

Istanbul, Turkey
MOLLA GURANI CAD., EMIN ALI YESIM SOK. NO. 5, 34270 - FINDIKZADE, ISTANBUL
Quartiere Dei Bazar поглед на мапата
The hotel provides services like restaurant, bar, wireless internet, safety box (at the reception), elevator, sauna (extra charge), massages (extra charge), meeting room and parking. The rooms are equipped with TV, telephone, air conditioning (it works from 12:00pm to 4:00pm), wireless internet, hairdryer and a mini bar. Address: Molla Gurani Cad. Emin Ali Yesim Sok. No:5, Istanbul, 34270, Turkey. The hotel is located only 4.5 km from Istanbul`s center and 5.5 km from The Istanbul Archaeology Museum.

прикажи повеќе

Hotel facilities

bar
telephone
restaurant
tv

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!