Alphonse Hotel

Istanbul, Turkey
Muhsine Hatun Mah Cifte Gelinler, Muhsine Hatun, 34126 Fatih/İstanbul, Turkey
Located in Istanbul (Istanbul City Center), Alphonse Hotel is within a 15-minute walk of Grand Bazaar and Sultanahmet Square. This hotel is 1 mi (1.5 km) from Blue Mosque and 1.5 mi (2.4 km) from Hagia Sophia.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!