Alpinn Hotel Istanbul- Special Class

Alpinn Hotel Istanbul- Special Class

Istanbul, Turkey
Tiyatro Cad. No: 19, Istanbul
Good choice if you’re looking forward to taking some rest at the hotel as much as to walking around the city. Hotel «Alpinn Hotel Istanbul- Special Class» is located in Istanbul. This hotel is located in the city center. In the morning, have a cup of coffee while looking at the city from the window. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Grand Bazaar, Vezneciler and Hippodrome.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!