Taksim Alya Suites

Istanbul, Turkey
katip mustafa celebi mah.siraselviler cd, Istanbul
With a stay at Taksim Alya Suites in Istanbul (Taksim), you'll be a 5-minute walk from Istiklal Avenue and 5 minutes by foot from Taksim Square. This hotel is 0.7 mi (1.1 km) from Pera Museum and 1.1 mi (1.8 km) from Galata Tower.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!