Alyon Hotel Taksim

Istanbul, Turkey
Kuloglu mah.Alyon gecidi sok. No 2, Istanbul
од
EUR3980EUR
2 возрасни
A very nice option for those who like to be on the move! Hotel «Alyon Hotel Taksim» is located in Istanbul. This hotel is located in 3 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Istiklal Avenue, Taksim and Museum of Modern Art.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!