Lika 2 Apart

Istanbul, Turkey
Sehsuvar Bey, Arapzade Ahmet Sk. No 9, Istanbul
Located in Istanbul (Istanbul City Center), Lika 2 Apart is within a 15-minute walk of Grand Bazaar and Beyazit Square. This aparthotel is 0.6 mi (1 km) from Hippodrome of Constantinople and 0.9 mi (1.4 km) from Blue Mosque.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!