Medusa Apart Hotel
Hotel

Istanbul, Turkey
Kiliç Aslan Sk. 30, Istanbul
од
EUR1920EUR
2 возрасни
Location
Want to save money while travelling? It’s easy: hotel «Medusa Apart Hotel» is located in Istanbul. This hotel is located in 3 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Istiklal Avenue, Şişhane and Galata Tower.
At the hotel
Free Wi-Fi on the territory will help you to stay on-line. Also, the following services are available for guests at the hotel: a spa center and a doctor. The tour assistance desk of the hotel will help you book an excursion. The staff of the hotel will order a transfer for you.
There are other services available for the guests of the hotel. For example, a laundry, dry cleaning, a safe-deposit box and a concierge. The staff of the hotel will be happy to talk to you in English and Spanish.
Room amenities
In the room, for you, there is a shower. The room equipment depends on its category.
Check-in: 13:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30