The New Season Apart
Guesthouse

Istanbul, Turkey
Kucukayasofya Cd. Yegen Sk. No 1, Istanbul
од
EUR3580EUR
2 возрасни
The main advantage of a guest house is home comfort. Guest house «The New Season Apart» is located in Istanbul. This guest house is located 1 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the guest house. Places nearby: Blue Mosque, Hippodrome and Basilica Cistern.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!