Quars Suite Aparthotel
Apart-hotel

Istanbul, Turkey
Sultaniye Mahallesi 350.sk No.10/A, Istanbul, Istanbul
Location
«Quars Suite Aparthotel» is located in Istanbul. This apartment hotel is located in 24 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment hotel. Places nearby: Grand Bazaar, Spice Bazaar and Galata Bridge.
At the apartament hotel
Taste the local cuisine and have a rest in the restaurant. If you can’t live without coffee, drop by the cafe. Want to be always on-line? Wi-Fi is available. Specially for tourists who travel by car, there’s a free parking zone.
For the free movement around the city, the apartament hotel offers a transfer for you. Accessibility: there is an elevator/lift. The staff of the apartment hotel speaks English and Russian.
Room amenities
Guests will find the following in the room: a TV. The room equipment depends on its category.
Check-in: 14:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!