Sultanahmet Suites Aparthotel

Sultanahmet Suites Aparthotel

Istanbul, Turkey
Kadigra Liman, Kucuk Ayasofya Mah. Ozbekler Sok. No:4/1, Istanbul
«Sultanahmet Suites Aparthotel» is located in Istanbul. This apartment hotel is located nearby from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment hotel — Hippodrome, Blue Mosque and Grand Bazaar.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!