Bizim Suit Apartment
Apartment

Istanbul, Turkey
Baglarbasi Mah Küçûkköy Yolu Caddesi No 19, Istanbul
If you want to feel like you’re at home no matter where you are, choose this — apartment «Bizim Suit Apartment» is located in Istanbul. This apartment is located in 7 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment. Places nearby: Kocatepe, Galata Tower and Spice Bazaar.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!