Apartment Buhara
Apartment

Istanbul, Turkey
Binbirdirek, Boyacı Ahmet Sk. No:3, 34122 Fatih/IB, Turkey, Istanbul
A great option for family vacation: apartment «Apartment Buhara» is located in Istanbul. This apartment is located 1 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment. Places nearby: Hippodrome, Grand Bazaar and Basilica Cistern.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!