Nova Pera Apartment

Istanbul, Turkey
Kamer Hatun Mah. Aynali Cesme Cd. No:18, Taksim, 34435, Istanbul, Turkey
With a stay at Nova Pera Apartment, you'll be centrally located in Istanbul, within a 10-minute drive of Taksim Square and Galata Tower. This apartment is 2.5 mi (4 km) from Grand Bazaar and 4.3 mi (6.9 km) from Blue Mosque.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!