Aplus Residence Mini-Hotel

Istanbul, Turkey
Pelesenk Sokak, 12, Istanbul
Feeling like at home during the long journey is priceless. Mini-hotel «Aplus Residence Mini-Hotel» is located in Istanbul. This mini-hotel is located in 3 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the mini-hotel. Places nearby: Istiklal Avenue, Taksim and Museum of Modern Art.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!