Arkem Hotel 1

Istanbul, Turkey
Findikli Mah. Sarmasik Sokak No: 183, Istanbul
од
EUR2200EUR
2 возрасни
Location
A very nice place to stay for a reasonable price - hotel «Arkem Hotel 1» is located in Istanbul. This hotel is located in 16 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Kayışdağı, Bosphorus Bridge and Topkapi Palace.
At the hotel
It’s time to have a nice meal! Stop by the restaurant. Free Wi-Fi on the territory will help you to stay on-line. Accessibility: there is an elevator/lift. Additional services that the hotel offers to its guests: a laundry.
Room amenities
Here’s what you’ll find in the room to have a rest after a long day: a shower, a TV and slippers. Please note that the listed services may not be available in all the rooms.
Check-in: 14:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!