Ever Hotel Asia (ex.Four Points By Sheraton Istanbul Dudullu)

Ever Hotel Asia (ex.Four Points By Sheraton Istanbul Dudullu)

Istanbul, Turkey
Imes Industrial Site Dudullu, Block E - 501, Sok 2, 34776, Istanbul
Your vacation should be comfortable! Hotel «Ever Hotel Asia (ex.Four Points By Sheraton Istanbul Dudullu)» is located in Istanbul. This hotel is located in 16 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Bosphorus Bridge, Dolmabahce Palace and Topkapi Palace.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!