Asya World Hotel

Istanbul, Turkey
Huseyin aga Mah Suslu Saksi Sk No 15, Istanbul
With a stay at Asya World Hotel, you'll be centrally located in Istanbul, steps from Istiklal Avenue and Demiroren Istiklal. This hotel is 0.3 mi (0.5 km) from Dogancay Museum and 0.3 mi (0.5 km) from Cicek Pasaji.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!