Sherlock Homes Ataşehi̇r Hotel

Sherlock Homes Ataşehi̇r Hotel
Hotel

Istanbul, Turkey
Kücükbakkalköy mahallesi derebey sok. No:2-4 ATAŞEHİR/İSTANBUL, Istanbul
од
EUR5600EUR
2 возрасни
Sherlock Homes Ataşehi̇r Hotel is located in Istanbul. The distance to Hagia Sophia Cathedral is 17 km, Basilica Cistern is 16 km and Gulhane Park is 21 km.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30