Atakent Suit Hotel
Hotel

Istanbul, Turkey
Yarımburgaz, Selvi Sk. No:2, 34303 Küçükçekmece/İstanbul, Türkiye, Istanbul
од
EUR2550EUR
2 возрасни
Location
A very nice place to stay for a reasonable price - hotel «Atakent Suit Hotel» is located in Istanbul. This hotel is located in 18 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Bahariye, Spice Bazaar and Grand Bazaar.
At the hotel
If you travel by car, there’s a parking zone. You can take your pet with you for the journey. Pets are allowed. For the free movement around the city, the hotel offers a transfer for you.
Check-in: 14:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!