Bof Hotels Ceo Suites Atasehir

Bof Hotels Ceo Suites Atasehir

Istanbul, Turkey
Tatlisu Mah Tezcan Cad Halic Sok No: 10, Istanbul
Dreaming about a first-class hotel? Welcome to hotel «Bof Hotels Ceo Suites Atasehir» is located in Istanbul. This hotel is located in 14 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Kayışdağı, Bosphorus Bridge and Dolmabahce Palace.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!