Avcilar Elit Hotel

Istanbul, Turkey
Mesrutiyet Cd. 7, Istanbul
од
EUR2171EUR
2 возрасни
Location
A great option for a journey on a budget - hotel «Avcilar Elit Hotel» is located in Istanbul. This hotel is located in 22 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Grand Bazaar, Spice Bazaar and Galata Bridge.
At the hotel
Want to be always on-line? Wi-Fi is available. If you travel by car, there’s a free parking zone. If you travel by car, you can park in a parking zone. If you want to make your journey even more comfortable, you can order a transfer.
At the guests’ disposal, there’s also a laundry, dry cleaning, press and a concierge.
Check-in: 13:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Hotel facilities

General
24-hour reception
Smoke-free property
Newspapers
Garden
Express check-in
No elevators

Services and amenities
Laundry
Concierge services
Dry-cleaning

Internet
Free Wi-Fi

Transfer
Airport transportation

Parking
Parking
Free parking nearby

Pets
Pets Not Allowed

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!