Istanbul Nostalji Suit Avcılar

Istanbul Nostalji Suit Avcılar

Istanbul, Turkey
Nadide Sk. 7, Istanbul
With a stay at Istanbul Nostalji Suit Avcılar in Istanbul (Avcilar), you'll be within a 15-minute drive of Florya Beach and Istanbul University - Avcilar Campus. This hotel is 12.2 mi (19.7 km) from Mall of Istanbul and 14.2 mi (22.9 km) from Chora Church.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!