Cadde Suite Bakırköy

Istanbul, Turkey
Cevizlik Mahallesi, Istanbul
од
EUR6283EUR
2 возрасни
A very nice option for those who like to be on the move! Hotel «Cadde Suite Bakırköy» is located in Istanbul. This hotel is located in 8 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Bakırköy—İncirli, Grand Bazaar and Blue Mosque.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!