Balkan Konukevi
Hotel

Istanbul, Turkey
Çobançesme Mah. Kalender Sok. No: 21 Bahçelievler/istanbul, Istanbul
Want to save money while travelling? It’s easy: hotel «Balkan Konukevi» is located in Istanbul. This hotel is located in 12 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: DTM—İstanbul Fuar Merkezi, Grand Bazaar and Spice Bazaar.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!