TRYP by Wyndham Istanbul Basın Ekspres

TRYP by Wyndham Istanbul Basın Ekspres

Istanbul, Turkey
Mahmutbey Mahallesi, Ordu Cd. No:13, Istanbul
With a stay at Tryp By Wyndham Istanbul Airport in Istanbul, you'll be 3.3 mi (5.2 km) from Mall of Istanbul and 9.5 mi (15.3 km) from Grand Bazaar. This 5-star hotel is 10.4 mi (16.7 km) from Hagia Sophia and 10.5 mi (17 km) from Sultanahmet Square.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!