BC Burhan Cacan Hotel & Spa & Cafe

BC Burhan Cacan Hotel & Spa & Cafe

Istanbul, Turkey
Valikonagi Caddesi Madalyon Sokak No 13, Istanbul
од
EUR4733EUR
2 возрасни
Everything you need is in one place. Resort «BC Burhan Cacan Hotel & Spa & Cafe» is located in Istanbul. This resort is located in 5 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the resort. Places nearby: Osmanbey, Dolmabahce Palace and Bosphorus Bridge.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
пребарување