BEKDAS DELUXE & SPA Hotel

Istanbul, Turkey
Mimar Kemalettin Mah. Derin Kuyu Sokak, 4, Istanbul
Plans for the journey: have a rest and enjoy! Resort «BEKDAS DELUXE & SPA Hotel» is located in Istanbul. This resort is located minutes away from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the resort. Places nearby: Vezneciler, Grand Bazaar and Suleymaniye Mosque.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!