Bergama Hotel Istanbul

Istanbul, Turkey
MEŞIH PAŞA MAHALLESI, FEVZIYE CADDESI NO. 34, SEHZADEBASI, FATIH, TR
Quartiere Dei Bazar поглед на мапата
This charming hotel is in Old City. The hotel consists of 55 units. There is Wi-Fi throughout the accommodation. Guests can enjoy the convenience of 24-hour reception. Ideal for families travelling with children, Bergama Hotel Istanbul offers some bedrooms including cots on request for the little ones. All units at Bergama Hotel Istanbul are wheelchair-accessible. Pets are not allowed at Bergama Hotel Istanbul. Travellers may appreciate the airport transfer service. The dining options available are the perfect complement to guests' stay. Due to its functional meeting facilities, this establishment is a perfect place for guests travelling for business purposes. Some services of Bergama Hotel Istanbul may be payable.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!