Berjer Boutique Hotel & Spa - Boutique Class

Berjer Boutique Hotel & Spa - Boutique Class

Istanbul, Turkey
Taksim Dolapdere Cad. No 93, Istanbul
Everything you might need to have a good rest, all in one place! Resort «Berjer Boutique Hotel & Spa - Boutique Class» is located in Istanbul. This resort is located in 4 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the resort. Places nearby: Taksim, Istiklal Avenue and Dolmabahce Palace.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!