Best Western Antea Palace Hotel & Spa

Best Western Antea Palace Hotel & Spa

Istanbul, Turkey
KUCUK AYASOFYA MAH. YUSUF ASKIN SOK. KADIRGA,28
Situated in the Sultanahmet District of Istanbul, the historic heart of the Turkish capital, this beautiful hotel allows guests to indulge in the splendour and luxury. It features an excellent spa area with sauna and hammam as well as three restaurants and bars. World-famous attractions such as Blue Mosque, Hagia Sophia, Hippodrome or Topkapi Palace are within a short stroll.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30