Fuat Bey Palace Hotel & Spa

Istanbul, Turkey
Şehsuvarbey mah Dönüş sok. no: 12/14, Istanbul
Here, you won’t puzzle over the place to go as everything you need is close by. Resort «Fuat Bey Palace Hotel & Spa» is located in Istanbul. This resort is located minutes away from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the resort — Hippodrome, Blue Mosque and Grand Bazaar.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!