Beyaz Saray

Istanbul, Turkey
YENICERILER CAD, BEYAZIT, 77
Modern design featuring. Located at the heart of the old city , right accross the Grand Bazaar , within 5 minutes walking Distance to St. Sophia , Topkapi Palace , Blue Mosque. Provides 96 elegantly decorated rooms, equipped with wireless internet connection, electronic safe, air conditioning, minibar, satellite TV, direct phone connection & luxury private bathrooms.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!