The Hotel Beyaz Saray & Spa

Istanbul, Turkey
Mimar Kemalettin Mh. Yeniçeriler Cd. 77, Istanbul
Everything you might need to have a good rest, all in one place! Resort «The Hotel Beyaz Saray & Spa» is located in Istanbul. This resort is located in the city center. Before going to bed, you can take a walk and enjoy the main landmarks of the city. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the resort. Places nearby: Grand Bazaar, Vezneciler and Suleymaniye Mosque.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!