Beylife Suit Otel

Istanbul, Turkey
beylikdüzü migros avm yanı hürriyet bulvarı No:9/1, 34524 Beylikduzu, Turkey, Istanbul
од
EUR4967EUR
2 возрасни
Location
«Beylife Suit Otel» is located in Istanbul. This hotel is located in 25 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Grand Bazaar, Spice Bazaar and Galata Bridge.
At the hotel
Free Wi-Fi is available on the territory. Ask for more information when checking in. Specially for tourists who travel by car, there’s a parking zone. The beauty and wellness services: a doctor. The staff of the hotel will order a transfer for you.
Accessibility: there is an elevator/lift. At the guests’ disposal, there’s also a laundry, dry cleaning and car rental.
Check-in: 11:00:00
Check-out: 10:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!