Hilton Garden Inn Istanbul Beylikduzu

Hilton Garden Inn Istanbul Beylikduzu

Istanbul, Turkey
Barbaros Hayrettin Pasa Mah. 1999 Sk. 9, Istanbul
Want to take a rest and explore the city? Hotel «Hilton Garden Inn Istanbul Beylikduzu» is located in Istanbul. This hotel is located in 28 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Grand Bazaar, Spice Bazaar and Galata Bridge.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!