Biglife Suit Hotel
Hotel

Istanbul, Turkey
Cihangir Mah. E-5 Yan Yol Boncuk Sk. No 1/1, Istanbul
од
EUR2433EUR
2 возрасни
Location
A great option for a journey on a budget - hotel «Biglife Suit Hotel» is located in Istanbul. This hotel is located in 22 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Grand Bazaar, Spice Bazaar and Galata Bridge.
At the hotel
The staff of the hotel will order a transfer for you. At the guests’ disposal, there’s also car rental.
Check-in: 14:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
пребарување