Blisstanbul Hotel

Istanbul, Turkey
Abide-i Hürriyet Caddesi No:122, Merkez, 34383 Şişli/İstanbul, Turkey
Located in the modern and commercial district of Sisli, approximately 2.5 km north of Taksim Square, this modern and stylish hotel features a pleasant cafe and bar which are ideal for relaxing in after a long day of sight-seeing. The rooms are well furnished and modernly equipped to cater for all...

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!