Blue Horizon Residence
Boutique_and_Design

Istanbul, Turkey
Emirhan caddesi 31,834349 Beşiktaş Dikilitaş, Istanbul
од
EUR2125EUR
2 возрасни
Location
A great option for a journey on a budget - Blue Horizon Residence hotel is located in Istanbul. This hotel is located in 6 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Yıldız, Dolmabahce Palace and Bosphorus Bridge.
At the hotel
If you travel by car, there’s a parking zone.
Check-in: 13:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30