Jw Marriott Istanbul Bosphorus

Jw Marriott Istanbul Bosphorus

Istanbul, Turkey
KEMANKES KARA MUSTAFA PASA MAH, ISTANBUL, TR
Dreaming about a first-class hotel? Welcome to hotel «JW Marriott Istanbul Bosphorus» is located in Istanbul. This hotel is located in walking distance from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Galata Tower, Şişhane and Museum of Modern Art.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!